Yağ yakan içecek tarifimi deneyin!

genckiz

Member
Yağ yakan içecek tarifimi deneyin!

Vücudunuzdaki yağlardan sıkıldınız mı? Merak etmeyin, sizin için tabii ve ekonomik bir çözümüm var! Evindeki malzemelerle hazırlanan yağ yakıcı içecek tarifimle hayalinizdeki kiloya erişebilirsiniz. Ben sık sık yağ yakıcı içecek tarifini yapıyorum, gerçekten çok faydasını görüyorum. Tertipli uygularsanız, ‘Kilo vermek için bunca zaman boşuna üzülmüşüm’ diyeceksiniz!
Yağ yakıcı içecek tarifimin faydalarını açıklıyoruz ;
Metabolizmayı hızlandırıp kalori yakmayı sağlar.Ödem ve selülitlerin giderilmesine yardım eder.Göbek, basen, bacak bölgelerinde yağ yakar.Tatlı krizi ve aşırı yeme isteğini keser.Sağlıklı ve kalıcı kilo vermeye destek sunar.Bağışıklık sistemini sağlamlaştırır.
İhtiyaç duyacağınız malzemelerin hepsini aktardan alabilirsiniz. İstediğiniz kiloya inene kadar her gün yağ yakıcı içecek tarifini yapmanızı tavsiye ediyorum.
Malzemeler,
1 litre sıcak su1 tatlı kaşığı kekik1 tatlı kaşığı Türk kahvesi1 tatlı kaşığı hibisküs çayı1 tatlı kaşığı yeşil çay1 adet çubuk tarçın1 tane elma1 tane limon
Hazırlanışı,
Elma ve limonu iyice yıyitik dilimleyin.Sürahiye sıcak suyla beraber tüm malzemeleri alın.Sürahinin ağzını kapatın ve minimum 5 saat bekletin.Sürenin nihayetinde yağ yakıcı içecek tarifiniz hazır olacaktır.Her saat başı veya öğünlerden önce bir büyük bardak için.
Püf noktaları,
Çayı her gün yapmayı alışkanlık edinmek için telefonunuza alarm kurun, hemen yerinizden kalkıp mutfağa gidin ve çayı yapın.
Çalışıyor veya öğrenciyseniz, çayı süzüp mataraya doldurup yanınızda götürebilirsiniz.
Emziren annelerin için uygundur ancak kendinizi birkaç gün takip edin, beklenmedik tesir görürseniz içmeyi bırakın.
şayet limon tansiyonu düşürüyorsa, kullanmasanız da olur.
Evde varsa yağ yakıcı içecek tarifine bir tatlı kaşığı taze zencefil ekleyebilirsiniz.
Yağ yakıcı içecek tarifini geceden yapmış olursanız, sabaha kadar bekler ve içmeye hazır olur.